ÇAĞRI +90 216 342 64 06

     Çelik Kapı Nasıl Seçilir?

        A5 Yıldız Kaplamalı
              Çelik Kapı

       Lüks Seri Kaplamalı
             Çelik Kapı 

      MUTFAK DOLABI

       BANYO DOLABI

     GARDROP

        Yangın Kaçış Kapısı

        İÇ ODA KAPILARI

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hakkımızda
Canlı Danışma
İletişim

Üretim, teknoloji ve azim;

TEPE SAFE Ve KULÇA markası; ürünleri ile 19 yıldır Türkiye genelinde yaptığımız onlarca proje ve binlerce perakende Çelik Kapı Yaptık Bu Tcrübemizle 2016 Yılından Beride TE-MO KAPI VE MOBİLYA LTD ŞTİ. Adında Mobilya Üretim Hattını Kurup Geçmişten gelen ve Yeni Müşterilerimize Hizmet Etmeye Devam Ediyoruz. Yeni Üretimlerimiz Arasında Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı, Gardrop ve Vestiyer Dolap v.b İmalatlarımız Devam Etmektedir. Sorumluluğu Üzerimize Alıp Memnuniyetinizi Herzaman ilk planda tutmaya devem edeceğiz

 

 


ödül
odul-2
 
 
 
Sitemizde tırnaklı çelik kapı modelleri ve fiyatlarını yakından görebilir ve inceleyebilirsiniz. bunların dışında sizin istek ve ihtiyaçlarınıza uygun çelik kapılar için bizi arayabilir ve yardım alabilirsiniz.

Şirketimizin prensibi yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmak, yaptığı yeniliklerle çelik Kapı güvenliğini her geçen gün daha da artırmak, estetik olarak daha modern çelik kapı yapmak, değişen Pazar şartlarına cevap verebilecek aktif bir organizasyon yapısı oluşturmak ve yapılan her iste yüksek ahlaki standartlar dâhilinde güvenilirlik ilkesiyle hareket etmektir. Bunu da Bir Ömür Dostça sloganı ile bütünleştirmek en büyük hedefimizdir. Firmamız, bütün ürünlerde değerlendirmenin, güzellik üzerinden yapıldığı yanıltıcı algılamanın dışına çıkarak çelik kapıyı çelik kapı gibi yapmanın bütün ayrıntısal ve zorunlu köselerini atlamadan sabırla kararlılıkla çelik kapı hizmeti sunmaktadır. Çelik Kapıcı Karakterimiz, gerektiğinde bizden iyi niyetle dahi olsa yanıltıcı ürün ve ayrıntı istendiğinde parasal doygunluğu ne kadar yüksek olursa olsun” çelik kapının olması gereken ayrıntılarına ihanet etmemek için gelecek ve is saygısı adına yok demesini de yıllardır bilmiştir. Aksini yapmak hem kendimize hem de karsımızdakine zarar vermek olacaktır. Çelik kapı ürünlerimiz ve ahşap kapı ürünlerimiz TSE belgeli olup kapılarımız ISO 90001:2000 belgesine sahip tesislerde üretilmektedir. Kurulusundan itibaren Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren firmamız özel araştırma ve deneylerden sonra Türkiye’de bir ilke imza atarak Türkiye’de ilk ve tek ekstra güvenlik sistemli TIRNAKLI SISTEMI geliştirerek Türk Patent Enstitüsü’nden (Patent No: 2001: 2469) Külça Çelik Kapi serisi olarak patenti alınmış Tırnaklı Çelik Kapı ürünlerini son derece titizlikle nihai tüketiciye ulaştırmıştır.

Firmamızın Külça serisi Tırnaklı Çelik Kapısı Hem Takdir Edildi Hem de Taklit Ediliyor.

Takdir Yüce Halkımızındır.

Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan basarmışsın demektir.(A.İbrahim)

TEKNİK ÖZELLİKLER

Külça Çelik Kapıları zengin model ve aksesuar seçenekleri ve patentli güvenlik sistemleriyle evinize güzellik ve güven katar. Sektöründe öncü olan firmamız Tırnaklı Emniyet sistemli kapıların ilk ve tek imalatçısı ve ihracatçısıdır. Patentli sistemlerimiz yalnızca Külça markalı kapılarımızda uygulanmaktadır. Ürünlerimizin genel olarak teknik özellikleri aşağıdaki gibi olup müşteri talepleri doğrultusunda özel imalatımız mevcuttur.

KÜLÇA MARKA KAPILARIN ÖZELLİKLERİ

1. Külça markalı çelik kapılar TSE kalite belgelidir.

2. Çelik Kapi yapım tekniğimiz sabit ve ayarlı kasa olup boya, sıva gerektirmez. Pratik bir şekilde kısa zamanda monte edilir.

3. Çelik kapılarımız A1 kalite DKP sacdan imal edilmektedir.

4. Çelik kapı ahşaplarımız komple MDF olup rüstik oymalı ve kabartma ahşap çeşitleri mevcuttur. Maun, gül, ceviz, meşe kaplama ,antik meşe,alpi kaplama, laminant kaplama, kromlu laminant ve lake ahşap cinsleri kullanılabilmektedir. Ayrıca istek üzerine Ponpon boyama ahşaplarımızda imalatımızda mevcuttur. Kapılarda MDF yerine bakir levha da kullanılabilmektedir.

5.İki MDF arasında 1 mm çelik konstrüksiyon vardır.

6. Çelik kapılarımız 200°- 210° derece statik (toz) boya ile boyanmaktadır. Bakir, gümüş, altın dövme renkli boyalarda dışarıdan gelecek nem ve oksitlenmeye karşı özel koruyucu toz vernik atılıp 210° derecede 2 aşamada pişirilmektedir.

7. Çelik kapılarımız ses, toz ve dış etkenlere karşı havali kauçuk fitil ile izole edilmiştir. Ayrıca alt taraf esik fitili vardır.

8. Çelik kapılarımızda altta bilyeli barelli, üstte 3 milli çivili veya tokmaklı kilit kullanılmaktadır. İstek üzerine mono blok ya da 14'lü merkezi sistem kilit kullanılabilmektedir. Kapılarımızda ayrıca 140 mm açıklık sağlayan emniyet kelepçe sistemi bulunmaktadır.

9. İstek üzerine Kapılarımızda parmak izli ve uzaktan kumandalı kilit sistemleri de yapılmaktadır.

10. Külça markalı kapılarımızda kullanılan bütün aksesuarlar birinci sınıf olup TSE kalite belgelidir.

11. Kapi kanatlarımızın kalınlığı 50-70 mm olup dışarıdan yapılacak darbelere karşı güven ve emniyet sağlar.

12. Kapılarımız imalattan sonra teknik elamanlarımızın ve mühendislerimiz tarafından kalite kontrolüne tabi tutulmaktadır.

13. Toplu konutlarda, oteller ve motellerde, turistik tesislerde, yeni inşaatlarda sipariş alınır. Yukarda bahsi geçen özellikler kapılarımızın asgari özellikleridir binlerce kapımız bu özelliklerin daha üzerinde artı özellik ve modern, estetik çizgilerle tasarlanmış, özenle üretilmiştir.

 

 
ÜRÜNLERİMİZ TSE GARANTİLİ OLUP MONTAJINDAN VE İMALTINDAN DOĞACAK PROBLEMLERDEN FİRMAMIZ SORUMLUDUR. Ürünlerimiz TS-ISO-EN 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine Sahip Tesislerimizde Üretilmiştir.